Skontaktuj się z nami

tel. 61 222 69 40
redakcja@horyzont.biz

pracujemy w godzinach:
pn.-pt. 9:00 - 16:00

Newsletter

Twoja firma na mapach dla zakładów mleczarskich, owocowo-warzywnych i mięsnych.

Wydawnictwo HORYZONT rozpoczęło nowy cykl Map Przemysłu i Technologii o charakterze spersonalizowanej reklamy, przedstawionej w formie wartościowego kontentu. Mapy te przedstawiają lokalizacje oraz krótkie prezentacje zgłoszonych firm dostarczających produkty i usługi do zakładów przemysłu spożywczego. Dodatkowo w każdym projekcie zamieszczane są za pomocą kartogramów i kartodiagramów wybrane zjawiska dla danego sektora.

Mapa Przemysłu i Technologii SpożywczychMisją niniejszego cyklu wydawniczego jest tworzenie wartościowych map firm obsługujących poszczególne sektory przemysłu spożywczego (Maszyny, urządzenia i wyposażenie pomocnicze, Opakowania, Dodatki do żywności, Transport-Spedycja-Logistyka, Budownictwo przemysłowe, Bezpieczeństwo i higiena pracy, Oprogramowanie, Laboratoria, Handel, Zaopatrzenie produkcji mleka, Doradztwo, itp.) i dostarczenie ich do grup docelowych (zakładów przemysłu spożywczego).

Doświadczenie pokazuje, że żywotność wydawanych przez nas map liczona jest w latach. Udział w naszym projekcie daje gwarancję długoterminowej i skutecznej promocji firmy.

Wyniki przeprowadzonej przez nas ankiety dotyczącej miejsc, w których wieszane są nasze mapy pokazują, że połowa map znajduje się w pomieszczeniach, w których podejmowane są najważniejsze decyzje tj. gabinet prezesa, sekretariat zarządu i salki konferencyjne. Pozostałe mapy znajdują się kolejno w działach zaopatrzenia, marketingu i handlu.

 

 

Plan wydawniczy na 2018 r.

Mapa Przemysłu i Technologii Mleczarskichnabór zamknięty
Realizacja: I/II kwartał 2018 r.
Zasięg mapy ściennej: gwarantowany kolportaż do wszystkich mleczarń w Polsce

Mapa Przemysłu i Technologii Spożywczych – edycja II
Planowana realizacja: III/IV kwartał 2018 r.
Zasięg mapy ściennej: gwarantowany kolportaż do 300 wybranych zakładów spożywczych.
Zasięg e-mapy: cały sektor spożywczy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Google+
Sklep internetowy od home.pl