Skontaktuj się z nami

tel. 61 222 69 40
redakcja@horyzont.biz

pracujemy w godzinach:
pn.-pt. 8:00 - 16:00

Newsletter

 

Zapraszamy Twoją firmę do uczestnictwa

w nowym projekcie wydawniczym pt.

"Mapa Przemysłu i Technologii Mięsnych"

 • Gwarantowany kolportaż mapy ściennej do 300 największych zakładów mięsnych.
 • Równoległa wersja e-mapy do której dostęp otrzyma ponad 2000 podmiotów z sektora mięsnego.
 • Pierwszy tego typu projekt realizowany dla przemysłu mięsnego.

 

Poniżej prezentujemy ostatnio zrealizowane bliźniacze projekty dla sektora mleczarskiego oraz spożywczego ogółem.

Przemysł Spożywczy w Polsce
Przemysł Spożywczy w Polsce (2019)

Mapa Przemysłu i Technologii Spożywczych w PolsceMapa Przemysłu i Technologii Mleczarskich w Polsce


Mapa Przemysłu i Technologii Spożywczych (2018)
| Mapa Przemysłu i Technologii Mleczarskich (2018)

 

O projekcie

Mapa Przemysłu i Technologii Mięsnych jest kolejnym projektem naszego wydawnictwa opartym o rozwiązania kartograficzne. Przedstawiać będzie lokalizacje oraz krótkie prezentacje zgłoszonych firm dostarczających technologie, produkty i usługi do przemysłu mięsnego jaki i zgłoszone zakłady mięsne. Firmy te zostaną zaprezentowane zarówno na fizycznej mapie ściennej jak i w równoległej wersji e-mapy. Dodatkowo w projekcie zamieszczone zostaną za pomocą kartogramów i kartodiagramów mapy tematyczne przedstawiające geograficzny obraz przemysłu mięsnego w Polsce.

Celem projektu jest stworzenie mapy (fizycznej i elektronicznej) firm obsługujących przemysł mięsny w Polsce i przedstawienie ich w formie spersonalizowanej reklamy - wartościowej treści, która zostanie rozpowszechniona wśród całego sektora mięsnego w Polsce.

Zapraszamy do współpracy zarówno zakłady mięsne jaki i wszystkie firmy działające w takich obszarach jak: maszyny i urządzenia, wyposażenie, opakowania, dodatki do żywności, transport-spedycja-logistyka, budownictwo przemysłowe, bezpieczeństwo i higiena pracy, oprogramowanie, laboratoria, handel, doradztwo, itp.

 

Zasięg mapy - gwarancja dotarcia do całego przemysłu mięsnego.

Gotowe mapy (laminowane UV, oprawione w rurki PCV i zawieszkę) zostaną bezpłatnie przekazane do 300 największych zakładów mięsnych. Ponadto powstanie równoległa wersja e-mapy, do której dostęp otrzyma ponad 2000 podmiotów z sektora mięsnego.

 

Oferta uczestnictwa

Mapa Przemysłu i Technologii Mięsnych jest unikatowym projektem, w którym nie może zabraknąć Twojej firmy. Będzie to produkt merytoryczny, wydany na wysokim poziomie, który obok pełnego obrazu przemysłu mięsnego przedstawi zgłoszone firmy w formie wartościowego kontentu. Nie pozwól, aby na mapie była wyłącznie twoja konkurencja! Pokaż się twoim obecnym i przyszłym klientom uczestnicząc w tym wyjątkowym projekcie.

Oferujemy zamieszczenie na mapie Twojej firmy w następującej formie:

 

 

Dlaczego warto uczestniczyć w projekcie?

Mapa Przemysłu i Technologii Mięsnych, przedstawiająca prezentacje i reklamy zgłoszonych firm zostanie rozpowszechniona wśród wszystkich zakładów mięsnych w Polsce. Misją mapy jest długoterminowe oddziaływanie wizerunkowe Państwa firmy na grupę docelową w formie wartościowej treści.

Doświadczenie pokazuje, że żywotność wydawanych przez nas map liczona jest w latach. Udział w naszym projekcie daje gwarancję długoterminowej i skutecznej promocji firmy.

Wyniki przeprowadzonej przez nas ankiety dotyczącej miejsc, w których wieszane są nasze mapy pokazują, że połowa map znajduje się w pomieszczeniach, w których podejmowane są najważniejsze decyzje tj. gabinet prezesa, sekretariat zarządu i salki konferencyjne. Pozostałe mapy znajdują się kolejno w działach zaopatrzenia, marketingu i handlu.

W dotychczasowych naszych projektach wydawniczych zaprezentowało się już ponad 600 firm.

 

O nas

Od 10 lat zajmujemy się opracowywaniem danych o firmach przemysłu spożywczego w Polsce i przetwarzaniem ich w projekty kartograficzne. Nasze mapy znajdują się w ponad 3000 firm z 20 krajów.

 

Harmonogram projektu

Mapa zostanie zrealizowana w IV kwartale 2019 r.Zapraszamy do współpracy!

 

NOWOŚĆ 2019 | Mapa Przemysłu i Technologii Mięsnych - zgłoś Twoją firmę do projektu!

UCZESTNICTWO | PREZENTACJA FIRMY

UCZESTNICTWO | PREZENTACJA FIRMY
UCZESTNICTWO | PREZENTACJA FIRMY
 • Zamieszczenie jednej lokalizacji firmy na mapie wraz z logo, skróconą nazwą, trzywyrazowym opisem merytorycznym oraz unikatowym numerem odwołującym się do informacji o firmie.
 • Zamieszczenie na mapie informacji o firmie, w skład której wchodzą: logo, dane kontaktowe, opis firmy do 500 znaków ciągłego tekstu ze spacjami.
 • Egzemplarz okazowy mapy.
Cena: 1 845,00 zł 2 337,00 zł (netto: 1 500,00 zł 1 900,00 zł )
szt.
 • promocja

UCZESTNICTWO | REKLAMA TRADYCYJNA

UCZESTNICTWO | REKLAMA TRADYCYJNA
UCZESTNICTWO | REKLAMA TRADYCYJNA
 • Zamieszczenie reklamy na mapie (orientacja pionowa).
 • Z uwagi na charakter projektu, ograniczone miejsce oraz dbałość o wyeksponowanie reklamy dopuszczamy tylko kilka reklam.
 • Egzemplarz okazowy mapy.
Cena: 4 797,00 zł 8 487,00 zł (netto: 3 900,00 zł 6 900,00 zł )
szt.
 • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Google+
Sklep internetowy od home.pl